Інститут кольору Pantone виступає свого роду провідником у сфері колористики. Він визначає головні кольори року, які відтінки будуть актуальними не лише в б’юті-сфері, а й у поліграфії, архітектурі та промисловому дизайні.

Головними кольорами 2021 Інститут Pantone обрав 17-5104 Ultimate Gray та 13-0647 Illuminating. Це активне поєднання сірого та жовтого відтінків, що вселяє впевненість та оптимізм у завтрашньому дні, виступає запорукою сили та надії. 

Для сучасної людини колір є способом комунікації зі світом, самоідентифікації, адже 80% сприймання відбувається завдяки зоровому сприйняттю, тому при виборі кольорової гамми для вашого інтер’єру радимо звернути увагу на ці кольори.

Модні кольори 2021 року Pantone

Тонування фарби в модні кольори 2021 року

Для правильного колорування фарби потрібно враховувати її основу, тип, базовий колір, знати норми дозування пігменту. 

Інтернет-магазин «Ортек» в Житомирі завдяки власній тонувальній студії виконує послугу тонування. Комп’ютерний підбір та високоточне обладнання дозволяють тонувати інтер’єрну та фасадну фарбу, колорувати декоративну штукатурку, грунтівки у необхідний тон із стовідсотковою точністю.

Тонування фарби в м. Житомир

За умови придбання матеріалів тонування фарби виконуємо безкоштовно!

Звертайтесь за консультацією щодо колорування фарби чи купівлі штукатурки, шпаклівки, сумішей для утеплення та інших будматеріалів до наших спеціалістів!

18.01.2021

Коментарі 0